China Induksioni Ngrohja furre Prodhues dhe Furnizues | Rongtai

Induksioni Ngrohja furre

Përshkrim i shkurtër:

● Stabiliteti i lartë: duke përdorur gjeneratën e fundit të teknologjisë së kontrollit qark dixhitale, së bashku me tetë të gjeneratës së bordit të fundit Rongtai e qark kryesore e kontrollit, në masë të madhe të përmirësuar stabilitetin e funksionimit të pajisjeve. ● Konsumi i ulët të energjisë: të përfitojnë nga përvoja e pasur Rongtai në teknologji rezonancë seri dhe kërkimin dhe zhvillimin në fushën e pajisjeve induksion ngrohje, teknologji seri rezonancë ka qenë stably dhe gjerësisht të përdorura në fushën e ngrohjes me induksion, gr ...


Detail Product

Produkt Tags

● Stabiliteti i lartë: duke përdorur gjeneratën e fundit të teknologjisë së kontrollit qark dixhitale, së bashku me tetë të gjeneratës së bordit të fundit Rongtai e qark kryesore e kontrollit, në masë të madhe të përmirësuar stabilitetin e funksionimit të pajisjeve.

● Konsumi i ulët të energjisë: të përfitojnë nga përvoja e pasur Rongtai në teknologji rezonancë seri dhe kërkimin dhe zhvillimin në fushën e pajisjeve induksion ngrohje, teknologji seri rezonancë ka qenë stably dhe gjerësisht të përdorura në fushën e ngrohjes me induksion, në masë të madhe reduktimin e pajisjet për ngrohje induksion. Treguesi i konsumit të energjisë.

● Falsifikim automatizimi: Sistemi opsional automatik të ushqyerit, monitorimin materiale temperaturës dhe sistemin sorting, monitorimin e largët dhe të sistemit të kontrollit, në kohë reale të dhënave input dhe output me Rongtai sistemi inteligjent falsifikim, mund të realizojë lidhjen me pajisje në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme mbështetur dhe fabrikës procesin e prodhimit të ekzekutuar qasja e sistemit të automatizuar, bimë inteligjente dhe pa pilot falsifikim.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    Produkte kategori

    WhatsApp Online Chat!