China Formëzimi & Kallëp Automatizimi prodhues dhe furnizues | Rongtai

Formëzimi & Kallëp Automatizimi

Përshkrim i shkurtër:

Që nga themelimi i saj, Rongtai ka aderuar në rrugën e inovacionit të pavarur teknologjik dhe R & D. Ajo ka një grup të talenteve teknike nivel të lartë në industrinë e, dhe ka krijuar një laborator të nivelit provincial, një nivel provincial qendër të teknologjisë ndërmarrje, një hulumtim inxhinieri të nivelit komunal dhe qendra e zhvillimit. Që përfaqëson nivelin e përparuar e teknologjisë MF induksion brenda dhe jashtë vendit, duke marrë pjesë në rishikimin e standardeve kombëtare të "Indust Kombëtar ...


Detail Product

Produkt Tags

锻造 线 布局 图

Që nga themelimi i saj, Rongtai ka aderuar në rrugën e inovacionit të pavarur teknologjik dhe R & D. Ajo ka një grup të talenteve teknike nivel të lartë në industrinë e, dhe ka krijuar një laborator të nivelit provincial, një nivel provincial qendër të teknologjisë ndërmarrje, një hulumtim inxhinieri të nivelit komunal dhe qendra e zhvillimit. Që përfaqëson nivelin e përparuar e teknologjisë MF induksion në shtëpi dhe jashtë vendit, duke marrë pjesë në rishikimin e standardeve kombëtare të "National Industrial Electric Heating Equipment Standardizimit Teknologjisë", "Medium Frequency Coreless Induksioni furre" dhe "Tensioni Lloji Frekuenca Konvertimi Multiple Medium Frequency Coreless Induksioni furre komplet "krijimi i standardeve të konsumit të energjisë për hedh furrat elektrike.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    Produkte kategori

      WhatsApp Online Chat!