Na kontaktoni

contact-us-company

Adresë

Shtabi:  No.1872, Fengxiang Street, Fangzi District, Weifang City, Shandong Province, China. 261206

 

E-mail

Headquarters: info@erongtai.com
Overseas:  padraic@erongtai.com

telefon

Shtabi:    0086 536 3083660
Overseas: 008615269616086

Russia 127015, Moscow, ul Bolshaya Novodmitrovskaya, d23, str3, office 607

+7 926 808 10 10 - Technical support 24/7

 

+7 926 808 20 20 - Sales​ and technical info

info@ruslitteh.ru

 

www.ruslitteh.ru

 

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!