Përshkrim i shkurtër:

Stabiliteti i lartë: duke përdorur gjeneratën e fundit të teknologjisë së kontrollit qark dixhitale, së bashku me tetë të gjeneratës së bordit të fundit Rongtai e qark kryesore e kontrollit, në masë të madhe të përmirësuar stabilitetin e funksionimit të pajisjeve. Konsumi i ulët të energjisë: Falë përvojë të pasur Rongtai në teknologji rezonancë seri dhe kërkimin dhe zhvillimin në fushën e pajisjeve induksion ngrohje, teknologji seri rezonancë ka qenë stably dhe gjerësisht të përdorura në fushën e ngrohjes me induksion, në masë të madhe ...


 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Stabiliteti i lartë: duke përdorur gjeneratën e fundit të teknologjisë së kontrollit qark dixhitale, së bashku me tetë të gjeneratës së bordit të fundit Rongtai e qark kryesore e kontrollit, në masë të madhe të përmirësuar stabilitetin e funksionimit të pajisjeve.

  Konsumi i ulët të energjisë: Falë përvojë të pasur Rongtai në teknologji rezonancë seri dhe kërkimin dhe zhvillimin në fushën e pajisjeve induksion ngrohje, teknologji seri rezonancë ka qenë stably dhe gjerësisht të përdorura në fushën e ngrohjes me induksion, në masë të madhe reduktimin e pajisjet për ngrohje induksion. Treguesi i konsumit të energjisë.

  Falsifikim automatizimi: sistemi opsional automatik të ushqyerit, monitorimin materiale temperaturës dhe sistemin sorting, monitorimin e largët dhe të sistemit të kontrollit, në kohë reale të dhënave input dhe output me Rongtai sistemi inteligjent falsifikim, mund të realizojë lidhjen me pajisje në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme mbështetur dhe fabrikës procesin e prodhimit Execute sistemit qasje në automate, bimëve inteligjente dhe pa pilot falsifikim.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori

  WhatsApp Online Chat!