• prodhues prodhues

  prodhues

  Prodhues i Heating Equipment Produkte gati 22 vjet. Fabrika jonë ndodhet në WeifangCity, Shandong. Lexo më shumë
 • certifikatë certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të kualitetit të lartë, kosto-efektive produkteve. Lexo më shumë
 • cilësi cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi. Lexo më shumë

Shandong Rongtai Induksioni Technology Co, Ltd.

Për më shumë se 22 vjet, Rongtai ka qenë fokusuar në sigurimin e MF pajisjeve të qëndrueshëm dhe efikas të ngrohjes me induksion.
Mëso më shumë

JEMI TË GJITHË BOTËN

Shandong Rongtai Induksioni Technology Co, Ltd. është themeluar në vitin 1997, është një kombëtare të teknologjisë së lartë ndërmarrje vartëse të klasit botëror pajisje fund të lartë prodhues-Himile Group.
mark01 mark02 mark03 mark04
 • 22

  Years Of Experience
 • 3000 +

  Installations commisioned till date
 • 11

  Countries we have exported to
 • ISO9001

Çfarë bëjmë ne

MANUFACTURERS OF ROAD CONSTRUCTION EQUIPMENTS AND MACHINERIES

SI NE PUNE

 • 1

  FUSHA E PUNËS

 • 2

  EKSPERIENCA dhe ekspertiza

 • 3

  GO dorë për dore

R & D

Që nga themelimi i saj, Rongtai ka aderuar në rrugën e inovacionit të pavarur teknologjik dhe R & D. Ajo ka një grup të talenteve teknike nivel të lartë në industrinë e, dhe ka krijuar një laborator të nivelit provincial, një nivel provincial qendër të teknologjisë ndërmarrje, një hulumtim inxhinieri të nivelit komunal dhe qendra e zhvillimit. Që përfaqëson nivelin e përparuar e teknologjisë MF induksion në shtëpi dhe jashtë vendit, duke marrë pjesë në rishikimin e standardeve kombëtare të "National Industrial Electric Heating Equipment Standardizimit Teknologjisë", "Medium Frequency Coreless Induksioni furre" dhe "Tensioni Lloji Frekuenca Konvertimi Multiple Medium Frequency Coreless Induksioni furre komplet "krijimi i standardeve të konsumit të energjisë për hedh furrat elektrike.

PRODHIM

Si një degë kryesore e Himile Group, Rongtai Induksioni Teknologji regjistruar kapital prej 10 milion RMB. Dy fabrika mbulojnë një sipërfaqe totale prej 137,200 ㎡. Ka 5 punëtori moderne me një sipërfaqe totale prej 46.000 metra katror, ​​zyra plotë dhe objekteve mbështetëse. produkt kryesor i kompanisë, duke përfshirë pajisjet e mesme frekuencave induksion dhe mbështetëse pajisjeve automatizimi, produktet kryesore janë të larta-fund shkrirjes induksion furre, furre automatike ngrohje induksion, shuarje online dhe kalitje linjë prodhimi, etj, duke shërbyer shumë të lartë fund ndërmarrjet prodhuese makineri në shtëpi dhe jashtë vendit.

FURNIZIM

Fusha e përvojës së punës dhe ekspertizës shkojnë dorë më dorë

Në 2003-04, kompania ka marrë një urdhër i rëndësishëm eksporti për furnizim, instalim, komisioneve operimin dhe mirëmbajtjen e impiantit Drum Mix Asfalt në Dushanbe, Republika e Taxhikistanit për në projektin e Aeroportit.

Një Ekzekutimi i suksesshëm dhe përfundimi i këtij urdhri solli në një valë të re të avancimit në kompani.

Në kompani të pranishëm gëzuar popullaritet të madh në Nigeri, Taxhikistani, Kazakistani, Papua New Guinea, Seychelles & Malavi shkak të produktit të lartë efikas dhe pas shitjes mbështetje.

POZICIONIMI

Përkushtuar për të ofruar cilësinë më të lartë dhe me kosto efektive ndërkombëtare të pajisjeve të cilësisë MF për tregun kinez, dhe përfaqëson pajisjet e Kinës induksion në botë, duke u bërë një klasit botëror MF prodhues i pajisjeve.

kompani të listuara

Himile Grupi është themeluar në vitin 1995, është e vendosur në Gaomi City, Shandong Blue Zona Ekonomike. Për më shumë se 20 vite, kompania ka zhvilluar me shpejtësi dhe në mënyrë të qëndrueshme në një normë të përbërë rritjes vjetore prej gati 50%. Tani ajo ka më shumë se 30 degë, duke përfshirë një kompani A-aksioneve të listuara (stock kod 002595), katër ndërmarrjet kombëtare të teknologjisë së lartë dhe të pesë kompanive të huaja. Himile mbulon një sipërfaqe prej 2,664,000 ㎡, punëson më shumë se 10.000 njerëz dhe ka asete totale prej 7.6 miliardë RMB. Ajo është përfshirë në prodhimin e makinerive, inxhinieri në det të hapur, tranzit hekurudhor, gazit, arsim dhe fusha të tjera.

 • R & D

 • prodhim

 • FURNIZIM

 • POZICIONIMI

 • kompani të listuara

WhatsApp Online Chat!